info@web-security.cz +420 723 406 520

Partnerská spolupráce

Specializujeme se na zajištění bezpečnosti na internetu a prodej SSL certifikátů. Firmám a zájemcům nabízíme různé možnosti partnerské spolupráce, technickou podporu a například i zaškolení pracovníků zákaznické podpory do problematiky TLS/SSL certifikátů.


Partnerský program

Partnerský program využijí firmy a podnikatelé, kteří pro své zákazníky zajišťují služby na internetu jako je webhosting, tvorba webu nebo poskytují poradenství. Aktivně se zabývají internetovými službami a mají zájem o rozšíření své nabídky o SSL certifikáty.

Výše partnerské provize je dynamická s motivačními bonusy na základě počtu objednávek nebo obratu.

  • Startovací provize z ceny certifikátů 10 %
  • Top světové a důvěryhodné certifikační autority v nabídce
  • Nejlepší ceny na trhu
  • Konzultace a technická podpora pro prodej

Provizní program

Provizní program je určen jakémukoliv zákazníkovi, který má zájem zprostředkovávat nabídku a zajištění SSL certifikátů firmám. Jako provizní partner má vlastní účet, na který objednává certifikáty, avšak fakturace probíhá v plné ceně a na koncového zákazníka. Po úhradě a vystavení certifikátu je partner odměněn provizí, kterou si fakturuje. Program funguje podobně jako například affiliate programy.

Provizní program je vhodný pro partnery, kteří se nechtějí zabývat fakturací, platbami a účetními doklady. Provizní partner řeší pouze technické záležitosti zebezpečení www stránek a certifikátů. Pouze v případě potřeby pomáhá během validace žadatele o certifikát.

  • Provize z ceny certifikátu od 6 - 15 % + garantovaná výše provize u nejlevnějších SSL certifikátů
  • Bez starosti se zákaznickými platbami a fakturací
  • Výplata provize již od 500 Kč
  • Vhodné pro technicky zdatné jedince, freelancery a také studenty

Časté dotazy

Přehled základních dotazů k partnerské spolupráci.

Jak se stát partnerem?

Partnerské služby jsou určeny převážně pro firmy z internetového prostředí. Zájemce o partnerství nás kontaktuje telefonicky nebo e-mailem a po domluvě je podepsána jednoduchá smlouva o partnerství a zahájena spolupráce.

Mohu nabízet SSL certifikáty za vlastní ceny?

Cenovou politiku si partner určuje sám. Doporučujeme ceny ponechat stejné a zpoplatnit například služby za zajištění SSL certifikátu.

Dříve jsme objednávali u jiného dodavatele, jak služby převedu?

Obnovu SSL certifikátu před koncem jeho platnosti můžete provést bezproblému pro jakýkoliv SSL certifikát objednaný dříve u jiného poskytovatele, včetně objednávek provedených přímo u certifikační autority. Objednávky na stejnou doménu jsou brané jako obnova certifikátu a nemusíte se obávat zkrácení platnosti původní objednávky.

Jsou kontaktováni zákazníci partnera Vaší společností?

Naše společnost nekontaktuje zákazníky partnera a vždy řeší záležitosti primárně s partnerem.

Rosteme společně s partnery

SSL certifikáty jsou nedílnou součástí bezpečné HTTPS komunikace. I přes alternativu zdarma, kterou nabízí certifikát Let's Encrypt, jsou komerční SSL certifikáty výhodnou volbou. Speciálně "zelené" EV SSL certifikáty nabízí zákazníkům nejvyšší důvěryhodnost a partnerům nové možnosti v nabídce jejich služeb.